Menu

Kredyt przez GaduGadu

13/11/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Banki oferują wszystkim klientom kredyty hipoteczne na zakup mieszkania domu czy innej nieruchomości na której może się zabezpieczyć pod warunkiem, że klient posiada zdolność kredytową i nie jest wpisany w BIK-u jako klient ze złą historią kredytową. Ale banki nie są jedynymi instytucjami finansowymi, które udzielają kredytów, bo na tak dużym i rozwijającym się rynku zaczęły funkcjonować firmy pośredniczące jako niezależni doradcy kredytowi i skupiające w swojej ofercie kredytowej, oferty kilku a nawet kilkunastu banków co pozwoli klientom na zaoszczędzenie dużej ilości czasu.

Tak. Czas jest tutaj bardzo istotny, bo po co chodzić do każdego banku i zapoznawać się z ofertą, kiedy można tego uniknąć. A jak to zrobić? Należałoby wejść na stronę internetową firmy Spektrum Centrum Informacji i Doradztwa Kredytowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i skorzystać z komunikatora internetowego GaduGadu .

Klient podczas rozmowy przez GG z doradcą może uzyskać pełną informację na temat oferty i zostanie poinformowany jakie kredyty hipoteczne na dzień dzisiejszy są do dyspozycji. Doradca kredytowy może bardzo szybko wyliczyć zdolność kredytową klienta i doradzić w wielu kwestiach związanymi z ubieganiem się o kredyt, które są bardzo ważne w całej procedurze kredytowej.

Kredyty oferowane przez doradcę to są kredyty hipoteczne, które w swojej ofercie mają banki i dlatego za tą usługę klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ firmy doradztwa kredytowego działają na tych samych zasadach co i banki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]