Menu

Kredyt hipoteczny na zakup i na remont.

05/11/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Szukasz kredytu na zakup lub remont to na pewno dobrze trafiłeś, bo mamy takie kredyty i pomożemy w ich uzyskaniu za darmo. Każdy klient, który skorzysta z naszych usług nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów, nie zapłaci prowizji czy też kosztów manipulacyjnych. Oferujemy klientom te same produkty, które posiadają banki .

Powracając do kredytu hipoteczne na zakup czy remont nieruchomości mieszkalnej, to w sytuacji kiedy klient nie ma opóźnień w spłacie innych kredytów powyżej 90 dni, to jesteśmy w stanie w miarę szybko przeprowadzić całą procedurę związaną z uzyskaniem kredytu.

Kredyt hipoteczny na zakup np. domu, może być udzielony nawet na 130 % wartości nieruchomości jeśli dana nieruchomość nie jest starsza niż 10 lat i nie może to być siedlisko na wsi, tylko nieruchomość w granicach aglomeracji miejskiej. Ale również klient może ubiegać się o kredyt na zakup nieruchomości niemieszkalnej np. zakup pensjonatu, może otrzymać kredyt na 100 % wartości i jest to dużo korzystniejszy kredyt od jakiegokolwiek kredytu inwestycyjnego. Chyba, że klient nie ma w planach zakupu mieszkania lub domu a myśli o kupnie lokalu użytkowego, także może uzyskać na 100% wartości lokalu, pod warunkiem, że lokal znajduje się w budynku wielomieszkaniowym.

A jeśli chodzi o kredyty na remont mieszkania, czy domu, to są udzielane podobnie jak kredyty na zakup i z podobnym oprocentowaniem.