Menu

Pożyczki prywatne na lifting

17/06/2010 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Jednym ze sposobów na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu twarzy jest zabieg liftingu twarzowego, czyli facelift. Zabieg polega na tym, że zmarszczki zostają spłycone a nadmiar często obwisłej skóry oraz fałdy grawitacyjne zostają usunięte. Skóra zostaje naciągnięta i dzięki temu opadające z wiekiem tkanki policzków czy czoła zostają podniesione. Miejsca, w których zostają blizny są prawie niewidoczne, ponieważ znajdują się za uchem, w uchu lub w owłosionym miejscu na skroni czy potylicy.

Same zalety, tylko skąd wziąć na to pieniądze. Nie da się ukryć, że jednak więcej kobiet poddaje się zabiegom upiększającym a często są one uzależnione finansowo od mężów, którzy nie zawsze chcą się pozbyć jednorazowo większej gotówki. Właśnie dla takich osób istnieją pożyczki prywatne bez dokumentowania dochodów. Oczywiście banki ich nie udzielą, tylko instytucje finansowe oraz prywatne osoby. I bardziej opłaca się właśnie zaciągnięcie pożyczki od osoby fizycznej, ponieważ oferuje ona zwykle lepsze warunki niż wszelkie instytucje finansowe.

Pożyczki społecznościowe wymagają jednak od nas zarejestrowania się na odpowiednim portalu internetowym, na którym albo możemy zamieścić ogłoszenie typu- „potrzebuje pożyczki” i podajemy konkretną kwotę lub przeglądamy oferty pożyczkobiorców. Jeśli szybko uzgodnimy z druga stroną wszystkie warunki umowy to pieniądze z takiej pożyczki bez dochodów mogą nawet po kilku minutach trafić na nasze konto. Spłacimy ją bez obaw, że znajdziemy się w rejestrze BIK czy że będziemy musieli ponieść jeszcze jakieś dodatkowe, ukryte koszty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz