Menu

Kredytowy listopad.

08/11/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Mamy już listopad czyli małymi kroczkami zbliża się okres przedświąteczny, czy będzie to miesiąc, w którym banki zaskoczą nas swoją nową ofertą a mianowicie chodzi o kredyty hipoteczne. Na dzień dzisiejszy to nie ma zbyt dużo nowości i jak na razie to na uwagę zasługuje tylko jedna oferta „Wygodne refinansowanie”

„Wygodne refinansowanie” to kredyty hipoteczne o bardzo atrakcyjnych parametrach udzielane bez pobierania prowizji i dostępne we franku szwajcarskim (CHF) jak i w PLN. Klienci, którzy będą chcieli skorzystać z rocznej ochrony od ryzyka utraty pracy będą mogli liczyć na obniżone oprocentowanie. Bardzo istotną rzeczą jest to, że w cenie kredytu mieszkaniowego jest możliwość skonsolidowania kredytów niemieszkaniowych i ewentualne dobranie kredytu na cel dowolny. Należałoby jeszcze wspomnieć o darmowym ubezpieczeniu niskiego wkładu przez pierwsze trzy lata kredytowania.

Kredyty hipoteczne „Wygodne refinansowanie” skierowane są do klientów, których umowa kredytowa została zawarta przynajmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o refinansowanie. Bank nie będzie wymagał podstawy nabycia nieruchomości, gdy klient dostarczy odpis z KW z wpisem dotyczącym refinansowanego kredytu.