Menu

Pożyczki pozabankowe czy dotacje?

27/11/2011 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Dlaczego nie warto kopiować pomysłów innych osób. Nietypowe rozwiązania niekiedy okazują się naprawdę dobrze podjętymi decyzjami. Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że idąc po czyichś śladach nigdy nie uda nam się tej osoby wyprzedzić.

Myślę, że słowa te powinny trafić do osób, które to na potęgę kopiują rozwiązania wynalezione przez innych. Przede wszystkim tyczy się to początkujących przedsiębiorców. Czternasty sklep na tym samym osiedlu, to naprawdę złe rozwiązanie. Niestety jednak takie pomysły nadal się pojawiają. W większości przypadków nawet dotacja nie zostaje im przydzielona, co również musi rzucać nam pewne światło na sytuację. Takie inicjatywy zazwyczaj podzielają ten sam los, mianowicie zdecydowanie szybciej przychodzi im upaść, aniżeli trwał proces ich zakładania.

Na szczęście jednak istnieją również przedsiębiorcy kreatywni, którzy to wymyślają ciągle coraz to nowsze trendy. Znają takie pomysły na biznes jak na przykład pożyczki pozabankowe czy dotacje (Kurier-bankowy.pl). Ośmielę się stwierdzić, że dzięki nim właśnie rynek utrzymuje całkiem niezłą kondycję i nie musimy wszystkiego sprowadzać ze wschodu czy też zachodu. Pamiętajmy po prostu o tym, że będąc indywidualistami w podejmowanych przez nas decyzjach mamy szansę dojść bardzo wysoko. Kopiując – automatycznie zamykamy sobie taką furtkę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz