Menu

Gra Aerogauge

19/07/2007 - Inne, Rozrywka

Cechy Miary futurystyczne szlaki, które wiją się i obracają się przez różne krajobrazy Azji taki jako Pośpiechu Kanionu, Chin Miasto, miejskiego miasta Fukuoka i Bikini Wyspa. Główna opcja gameplay jest Grandem Prix ( jest też Jedna Praktyka Meczu, Atak i akcja Czasu i Przeciw trybom) który zmusza ciebie do wyczerpującego dwóch kwalifikatora łona, by określić twoje początkowe stanowisko w sprawie sieci wysokiego napięcia. Raz zakwalifikowałeś się, musisz znieść inne trzy łona przeciw siedmiu innym wyścigowcom.

Pięć pojazdów na ofercie (znanej jako Aeromachines) zostało zaprojektowane, by ślizgać się ponad powierzchnią wyścigu. Każda maszyna jest oceniona w sześciu kategoriach, ale zupełnie mieć pewien rodzaj brick – like aspektu do ich projektowania. Każdy wyścigowiec ma jego siły i słabości, chociaż znaleźliśmy oni wszystko poruszyło dość dużo to sam.

Z żadnymi kołami trzymającymi do szlaku, masz wolność, by podnieść się i na dół. Całkowity, nie będziesz musiał zaniepokoić się zbyt dużo o umieszczaniu, ale będziesz musiał dygnąć pod sporadycznym ogólnym pomostem. Kiedy w tunelach, zwyżka szybkości może zostać aktywować się przez trzymanie do szewronów. Chociaż automatycznie skierujesz przez szyb, to jest nadal możliwe, by skontrolować twój pojazd i trzymać to trzymające do strzałek.

Jeżeli niW inny w grze wyścigów, wielo – – opcja gracza musi być dobra. Nie tutaj. Chociaż szybkość jest dobra, CPU kontrolowane opanowany pojazdy są usunięte, zostawiając one – – one sytuacja, która staje się niewiarygodnie nudna. Przynajmniej możesz wybrać wszystkie szlaki, ale to jest mała nagroda. To powiedziało, wątpię, że w dużo ciebie byłby głupi wystarczająco, by kupić to, samotnie zaprosić twojego kolegę zaokrąglają się, by poruszyć.