Menu

Piłka nożna

28/07/2007 - Komputery, Kultura i sztuka

W piłkę nożną grał chyba każdy chłopak odkąd tylko nauczył się biegać. W szkole większość lekcji w-f polegała właśnie na graniu w piłkę nożną. Nauczyciel zostawiał dzieci na boisku żeby pokopały piłkę, a sam szedł sobie na kawkę do swojego kantorka. Jedni grali tylko dla samej przyjemności, a innym od dzieciństwa marzyła się kariera wielkiego piłkarza.

Piłka nożna to sport praktycznie dla każdego i można w nią pokopać bez względu na wiek oraz status społeczny. Są też tacy, którzy traktują mecze piłkarskie jako środek do zaspokojenia swojej żądzy niszczenia i dewastacji pod płaszczykiem umiłowania rodzimego klubu piłkarskiego. Krzyczą, że interesuje ich piłka nożna i klub w którego barwach noszą szaliki, a tak naprawdę interesuje ich tylko zadyma i kolejne zdemolowane stadiony oraz ilość rannych policjantów. Na szczęście podejmowane są cały czas działania aby wyeliminować takich pseudokibiców z boisk piłkarskich po to aby bezpiecznie można było przyjść i pooglądać piłkę nożną.

W internecie można także znaleźć strony na których są różne gry oferowane przez internet online i za darmo można sobie pograć w piłkę nożną na komputerze. Niektórzy piłkarze stają się sławni nie tylko dzięki temu co reprezentują na boisku, ale także dzięki temu z kim się ożenią. Takim przykładem jest bramkarz szczecińskiej pogoni Radosław Majdan, którego żoną została słynna wokalistka Doda. Doda raczej nie zna się na piłce nożnej, ale swojemu mężowi dzielnie kibicowała i nawet kiedyś krzyczała żeby strzelał bramki…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]