Menu

Zabawki

31/10/2007 - Internet

Zastanawialiście się państwo skąd „biedny” Święty Mikołaj bierze pomysły na prezenty dla dzieci. Odpowiedź jest bardzo prosta ze sklepu z zabawkami dla dzieci Tuptuś. Sklep www.zabawki-sklep.com oferuje staranie wyselekcjonowane zabawki najlepszych renomowanych firm z branży zabawkarskiej.

W swojej ofercie posiadamy zabawki takich producentów zabawek jak: Fisher Price, Little Tikes, Hasbro, Mattel, Playskool, Tomy, Simba, Cobi i inne. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszego małego klienta – dziecka. Nie ma bowiem większej satysfakcji jak uśmiech małego dziecka, które zaczyna bawić się naszą zabawką. Doświadczenie zdobywaliśmy w ciągu ostatnich trzech lat dystrybucji zabawek. Zdobyliśmy doświadczenie, które procentuje najlepszym wyborem zabawek edukacyjnych dla dzieci.

Zabawki edukacyjne to takie zabawki, które poprzez zabawę wpływają na prawidłowy rozwój małego dziecka. Zabawki, które bawiąc uczą i ucząc bawią. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla najmłodszych dzieci. stanowią one główną ofertę naszego sklepu z zabawkami. Staramy się bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym. Zabawę i naukę. W sprzedaży zabawki Fisher Price, Playskool, Little Tikes, Sassy.

Zabawki dla starszych dzieci. Do chłopców kierujemy ofertę Transformerów i Figurek bohaterów akcji: Spider-Man i Wojowniczych Żółwi Ninja firmy Hasbro oraz samochodzików Hot Wheels. Dla dziewczynek Święty Mikołaj będzie mógł wybrać lalki takich firm jak Mattel Barbie czy Polly Pocket, Simba i lalki Evi i Steffi oraz lalki Interkobo Agatka czy Zapf Creation.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]