Menu

Gra: Martwy albo Żywy

05/08/2007 - Internet, Rozrywka

PlayStation edycja wygląda zauważalnie inna – i zdecydowanie lepszy – niż arkada albo Sega Saturn wersja, która była dostępny w Japonii ładne kilka miesięcy już.
PlayStation wersja zrzeka się wyglądu swojego odpowiednika arkady dla znacznie spokojniejszego, bardziej kolorowego podejścia przypominać Square’s Tobal 2. Zmarły albo Żywy dla PlayStation podkreśla spokojne cieniowanie i wysoki szczegół i dociera wysoką rozdzielczość ostrą jak brzytwa przy 60 ramach na drugi.

Gameplay jest zachowany nietknięty z arkady, pożyczając ciężko od mistrzów gatunku z Virtua Fighter-style cios pięścią i połączenia kopniaka i Tekken-style odwrócenia i multipart mocuje się. Dwa nowe charaktery, jeden olbrzymi Hollywood Hogan-esque za zapaśniku nazwać Bas i drugiego obecnie nieznany, dołączać do oryginalnej obsady osiem, z których każde ma tuziny innego ruch-wziąć/brać specjalisty sztuki walki metody przy jego albo jej pozbycie się. Podobnie, każdy bokser przychodzi kompletny z co najmniej pięcioma innymi strojami.

Przez ten czas, film wstępu pięknie oddany i kinematograficzne zakończenia dla każdego charakteru dodają ostatni szlif.

Przebyty są nieładnymi poligonalnymi tłami arkady, wymieniony na Tekken-style 3D podłogi ze statyczną ogólną metaforyką. Ale podczas gdy tła pojawiają się nieco rozrzucony, realistyczne charaktery więcej niż marka rekompensata.

I oczywiście, trzy żeńskie boksery w grze zachowują swoje odpowiedniki arkady 'bezwstydny wigor, a jeśli nic, skutek jest teraz bardziej realistyczny jednak w żadnym wypadku przesadny.
Parę gameplay tryby są dostępne trzymać rzeczy interesujący. Te obejmować tradycjonalistycznego jeden-gracz turniej i przeciwko grze, jak bardzo jak bitwa zespołowa, tryb umożliwiający przetrwanie, tryb szkoleniowy, i kumite tryb (przypominać sobie łowiectwo z Jeanem Claude Van Damme?) gdzie walczysz z cyklem bitw i gry ustala twoją zwycięstwo/strata stosunek ponad bieżnią z te.

Zmarły albo Żywy był ciosem niespodziewanym przy arkadach, i to jest wszystko zadane by zdobyć szturmem PlayStation też z jego wyborną grafiką, szybkie działanie, i głęboki gameplay.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]