Menu

Doda

22/07/2007 - Internet, Moda

Już prawie miesiąc temu przewidzieliśmy, że związek Dody i Radka Majdana może jeszcze przetrwać, mimo panoszącym się wszędzie plotkom. Ostatnio piłkarz, aby być bliżej Dody zaryzykował swoją karierę i przeniósł sie do stolicy, podpisując kontrakt z II-ligowym klubem piłkarskim Polonia Warszawa. W ten sposób udowodnił, że naprawdę zależy mu na bliskości z ukochana Dodą.

Doda przyznaje, że Radek obecnie mieszka w jej Warszawskim domu. Wprawdzie Doda nadal podtrzymuje swoją decyzję o rozwodzie, ale w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że pozwala odmienionemu mężowi na nową ją zdobywać. Doda powiedziała nawet, że czuje się teraz nie jak żona, ale jak narzeczona Radka. Wygląda więc na to, że ostatni kryzys w związku Dody uświadomił małżonkom jak wiele dla siebie znaczą.

Doda w jednym z wywiadów wyznała kiedyś, że spotkała i utrzymuje kontakt mailowy z Tommym Lee , perkusistą znanej rockowej kapeli Motley Crue, którego żoną swego czasu była Pamela Anderson.  Pewnie Tommy ma to coś czego nie ma Radziu – a można to było zobaczyć na ciekawych filmach i nie były to bynajmniej teledyski.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]