Menu

Śmieszne Filmiki

19/10/2007 - Rozrywka

Pewnego dnia, mniej więcej rok temu, gdy miałem trochę wolnego czasu, postanowiłem że tego dnia trochę się rozerwę. Wtedy myślałem że najlepszym sposobem na to są Śmieszne Filmiki. Po części miałem rację, jednak znalezienie ciekawych filmów w internecie nie było łatwe. Wtedy pierwszym spostrzeżeniem jakie mi się nasunęło było to, że administratorzy serwisów na ten temat wcale nie dbają o jakość treści zawartych na ich stronach. Szczerze mówiąc, fakt ten zadziwił mnie do tego stopnia, że postanowiłem stworzyć własną stronę. Po to, aby znajdować i promować tylko najlepsze filmy.

Jednak aby móc je promować, potrzebuję dysponować dość popularnym serwisem. Dlatego właśnie namawiam was, abyście odwiedzili moją stronę. Dzięki waszym pojedynczym wejściom na pewno będę mógł się pochwalić wyższym wynikiem, jeśli chodzi o wejścia, dzięki czemu bardziej wartościowe serwisy będą zainteresowaniem promowaniem mojej strony.

To, że zachęcam internautów do odwiedzenia mojej strony w ten sposób nie oznacza, że moja strona nie ma nic innego do zaoferowania. Wręcz przeciwnie. Dysponuję w tej chwili serwisem o dość pokaźnym zbiorze starannie wyselekcjonowanych filmów. Wśród nich znajdą państwo na nim m.in filmy takie jak Włatcy Móch, Czesio, Generał Italia, Piesek Leszek, Świat według Kiepskich, Trigger Happy TV, Ukryta Kamera, a także mnóstwo innych filmów, które ciężko jest wymienić. W końcu jest ich około tysiąca.

Lecz gdy moja strona powstawała, nie miałem jeszcze wielkiego pojęcia na temat pozycjonowania. Nie zadowalała mnie wtedy ta monotematyczność. Wtedy zacząłem pisać na inne tematy, czyli tak na prawdę pisałem o wszystkim, co mnie interesowało. Dlatego powstał obszerny artykuł na temat gry Counter Strike. Zawarłem w nim mnóstwo informacji, szczególnie przydatnych początkującym graczom.