Menu

Z życia gwiazd 22.06.2007

22/06/2007 - Inne, Kultura i sztuka

PATRYCJA MARKOWSKA

Jestem wzruszona i szczęśliwa, nie kryła swej radości Patrycja Markowska (27 lat) po odebraniu głównej nagrody na koncercie Premiery w Opolu. Piosenka Patrycji Świat się pomylił ujęła nie tylko głosujących sms-owo telewidzów, ale i opolską publiczność, która podczas jej występu w amfiteatrze spontanicznie zapaliła sztuczne ognie. Inaczej być nie mogło, bo Patrycja Markowska tego wieczoru wypadła naprawdę znakomicie, oczarowała talentem wokalnym i była wyjątkowo promienna. Wyjątkowo, ponieważ jak się dowiedzieliśmy, Patrycja ma teraz wiele powodów do radości… Spełniła marzenia swojego ojca.

-Patrycja jest w ciąży! – wyjawiła nam jej znajoma. – To ogromne szczęście dla jej najbliższych -dodała. Niewątpliwie, bo jej tata Grzegorz Markowski od dawna nie krył, że marzy o wnuku. A i Patrycja przyznawała, że z aktorem Jackiem Kopczyńskim (35lat) pragną zostać rodzicami. Grzegorz Markowski jest dumny z córki.

Sobotni koncert uświetnił także występ Haliny Frąckowiak.

PARIS HILTON

Cela o wymiarach 4 na 2,5 metra, godzina spaceru dziennie, więzienne menu, pomarańczowy kombinezon i tanie trampki… To od kilkunastu dni rzeczywistość jaka spotkała Paris Hilton (26 lat). Kontrowersyjna dziedziczka hotelowej fortuny do kobiecego więzienia w Lynwood trafiła na 23 dni. Jaki jest tego powód? Prowadziła swoje luksusowe auto bez prawa jazdy! Wcześniej zostało jej odebrane za jazdę w stanie wskazującym wyraźną nietrzeźwość. Nastały więc trudne to dni dla przyzwyczajonej do luksusu miliarderki, a na wyjście przed końcem wymierzonej kary Paris Hilton nie ma szans. Ostatnio sąd odrzucił wszystkie apelacje jej prawnika o zasądzenie aresztu domowego, a wręcz zagroził, że przedłuży jej pobyt w więzieniu, jeśli jeszcze będzie stwarzać tego typu problemy. Zrozpaczoną miliarderkę, która za kratkami wciąż drży o swoje życie (ponieważ jej współwięźniarki nie lubią takich bogaczy), zdruzgotała ta niepomyślna wiadomość. Przed powrotem z sądu do Lynwood rozhisteryzowaną Paris policja musiała zawieźć do kliniki na spotkanie z psychologiem. Istniała rzeczywista obawa, że skandalistka może targnąć się na swoje życie. Szczególnie, że z zewnątrz dochodzą do niej nie najlepsze wieści. Dowiedzieliśmy się, że kilka dni temu renomowana agencja Endeauor, która do tej pory zajmowała się karierą showbiznesową Paris, zerwała z nią kontrakt – Na rynku showbiznesu jest już skończona – nieoficjalnie komentuje pracownik agencji.

Jeśli interesują cię takie plotki sprawdzone, czy nie sprawdzone to odwiedzaj częściej nasz serwis. Staramy się zamieszczać w nim wszystko co najaktualniejsze z „wielkiego świata”. Obejrzysz u nas też dobre teledyski.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]