Menu

Darmowe dzwonki polifoniczne

14/08/2007 - Telefonia

Branża komórkowa jest wciąż niezmiernie prężna. Operatorzy w rozmaity sposób walczą o potencjalnych klientów. Promocje, dodatkowe gadżety itp itp. Ja przyznam, ze moja nokia wykonała kawał dobrej roboty – kilka lat służyła mi. Przyzwyczaiłem się do jednokolorowego tła, zwykłych dzwonków etc. Komórka służyła mi tylko do rozmawiania i pisania smsów. Nic więcej mi potrzebne nie było do szczęścia.

Bateria jednak przestała trzymał dłużej niż jeden dzień, wiec postanowiłem kupić coś nowego. Zdecydowałem sie na sony ericssona – może to sie wydać śmieszne, ale ilość opcji, jakie tam znalazłem mnie przeraziła. Aparat cyfrowy, kamerka wideo, nowe dźwięki, gry, internet … wymieniać mógłbym chyba godzinę. Była to dla mnie nowość 🙂

Teraz siędzę na stronkach z gadżetami komórkowymi i ściągam dzwonki na telefon, tapety na pulpit i mnóstwo innych rzeczy na swoja komórkę, żeby nabrała oryginalności i charakteru.

Nie da sie ukryć, że dziś komórka to kilkanaście rzeczy w jednym – dla jednych rozrywka do robienia zdjęc i grania w gry, a dla innych łatwy sposób do komunikacji zarówno telefonicznej jak i internetowej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]