Menu

Taniec z gwiazdami

13/07/2007 - Rozrywka

Stworzenie programu, który będzie można powielać na kolejne edycje przy jednoczesnym braku utraty oglądalności to chyba największy sukces w telewizji jaki można osiągnąć. Po erach Big Brothera, Baru i innych realityshow bazujących na obserwowaniu grupy osób przez 24 godziny na dobę TVN zakupił prawa do nowego programu, który okazał się wielkim sukcesem.
Taniec z gwiazdami doczekał się już pięciu edycji, a oglądalność programu jest wciąż ogromna. Ponad 3 miliony w pierwszej edycji, 5 mln w drugiej, ok 6.5mln w edycjach 3 i 4, oraz 5 mln edycji piątej robią wrażenie.
Jako, że program wciąż kocha ogromne grono Polaków, władze TVNu nie rezygnują z przeprowadzaniu kolejnych części. Skłaniają kolejne gwiazdy do uczestnictwa w konkursie, co gwarantuje popularność programu. W najnowszej części wystąpią m.in. Borys Szyc, Isis Gee ,  Natalia Kukulska oraz Weronika Rosati. Jak to już miało miejsce w poprzednich częściach miejsce zarezerwowane jest również dla potomka sławnego polityka. Tym razem najprawdopodobniej po Oli Kwaśniewskiej i Kasi Tusk zajmie Renata Lepper.
Kto wygra tym razem? Okaże się we wrześniu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]