Menu

Big Brother

03/09/2007 - Rozrywka

Jak zwykle po ubogim pod kątem ramówki telewizyjnej okresie wakacyjnym stacje telewizyjne rozpoczęły po raz kolejny walkę o telewidzów. Zobaczymy wiele nowych propozycji, ale również programy które zyskały już popularność w poprzednich edycjach.

Na ekrany powróci osławiony już Wielki Brat czyli czwarta edycja Big Brother. Dom Wielkiego Brata ma już nowych mieszkańców, którzy zdecydowali się na całkowitą izolację od świata zewnętrznego. Uczestnicy programu będą musieli dołożyć jednak starań aby w niedzielne wieczory skupić widzów przed telewizorami, ponieważ konkurencja jest dość silna. Ostatnia, piąta już edycja rozrywkowego show Taniec z Gwiazdami będzie wielkim wydarzeniem, szczególnie z uwagi na format gwiazd jakie wezmą w nim udział. Telewidzom pozostaje jedynie wybierać i dobrze się bawić.

Telewidzom nie mającym czasu siedzieć przed telewizorem, można polecić telewizję internetową. Siadasz przed komputerem kiedy chcesz i gdzie chcesz i oglądasz program jaki chcesz. Nie musisz czekać na konkretną godzinę, po prostu włączasz i masz, to cała zaleta telewizji w jakości HD przez internet.

[Głosów: 0   Average: 0/5]