Menu

Dodaj zdjęcie

09/08/2007 - Kultura i sztuka, Moda

Aparaty cyfrowe tanieją, pamięci do aparatów tanieją, telefony komórkowe robią coraz lepsze zdjęcia. Nic tylko robić fotki pstryk, pstryk i wrzucać na fajne stronki.

Jeśli jesteś młodą, atrakcyjną dziewczyną i chcesz żeby twoje fotki oglądali i podziwiali inni to dodaj zdjęcie do serwisu modeleczki.pl. Serdecznie zapraszamy zarówno chłopaków jak i dziewczyny. Można tam dodawać swoje foty zupełnie za darmo. Można także komentować fotografie innych, tych którzy zdecydowali się ujawnić swoje wdzięki w internecie. Znajdziesz tam wiele zdjęć atrakcyjnych, młodych kobiet i mężczyzn. Strona dostępna jest dla każdego, nie tylko dla tych którym marzy sie kariera w branży modelingu.

Dostępne tam zdjęcia są moderowane i na pewno nie znajdą sie tam fotki niedozwolone. Śmiało dodaj swoja fotkę do nas bo odwiedza naszą stronę tysiące osób z całego świata. Być może dzięki zamieszczeniu na modeleczki.pl swojego zdjęcia otworzą się drzwi do wielkiego świata show biznesu. Niejedna top modelka zaczynała właśnie w taki sposób i dzięki temu została dostrzeżona przez ludzi z branży modelek. Skorzystaj z naszej propozycji, zrób sobie zdjęcie w jak najlepszej jakości i zamieść na naszym serwisie -w ten sposób zrobisz sobie reklamę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]