Menu

Taniec z gwiazdami – Lewandowska zatańczy!

01/08/2007 - Rozrywka

Znamy już pełną listą ponoć ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie sprawdziły się przepowiednie o występie córce Andrzeja Leppera – Renacie. Jednak w programie dalej będzie kontynuowany aspekt polityczny. Tym razem zatańczą dla nas barwne postacie z sypiącej się koalicji rządzącej. Będą nimi: „eks wszechpolak” Krzysiu Bosak z LPR, oraz najpiękniejsza polska posłanka z Samoobrony – Sandra Lewandowska!!!!
Zainteresowani piszą, że nie mieli żadnych wątpliwości czy wystąpić w słynnym programie. Obydwoje zaznaczają, że lubią taniec i z chęcią sprawdzą się na parkiecie z innymi parami.
Taniec z Gwiazdami zapowiada się zatem niezwykle emocjonująco. Oto pełny skład 6 edycji:

Krzysztof Bosak, Sandra Lewandowska, Anna Guzik, Adam Fidusiewicz, Mateusz Damięcki, Daria Widawska, Justyna Steczkowska, Jacek Stachursky, Halinka Młynkowa, Isis Gee, Jacek Kawalec, Rafał Bryndal, Helena Vondráčková.

Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Zdania są podzielone… Jedno jest pewne – emocji na pewno nie zabraknie. Przez kilka miesięcy będziemy emocjonować się rywalizującymi parami. Czy i ta edycja będzie owocować w romanse, flirty itp? Brukowce tylko czekają, aby przedstawić nowe pikantne plotki i domysły na temat naszych Gwiazd.

Emocje zaczynają się już we wrześniu!