Menu

Boks – powrót Kliczko

20/07/2007 - Sport

Zapowiada się wielkie wydarzenie w światku bokserskim. Jest już pewne, że Witalij Kliczko wróci na ring! 36-letni pięściarz po trzyletniej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi zmierzy się z urodznym w Harlemie w USA Jameelem McClinem! Czy walka ta zapewni niesamowite emocje w świecie boksu? Same nazwisko Ukraińskiego sportowca sprawia, że zainteresowanie walką jest ogromne. Kim zaś jest przeciwnik Witalijego?

O rok starszy od Kliczki Jameel, wygrał dotychczas 38 walk, 7 przegrał i 3 zremisował. McCline po porażce w styczniu z Nikolayem Wałujewem stanie przed szansą zrehabilitowania się przed swoimi fanami. Kliczko zaś będzie mógł udowodnić, że trzyletnia przerwa wpłynęła pozytywnie na jego umiejętności bokserskie, że dalej kocha boks i przede wszystkim, że wciąż potrafi nokautować i wygrywać.

Czy starszy z braci Kliczko pokona o rok starszego Amerykanina? Czy doczekamy się 36 wygranej walki Ukraińskiego pięściarza? A może Jameel wygra pojedynek z Kliczko i stanie do walki o mistrzostwo świata?

O tym wszystkim dowiemy się już za trzy miesiące – 22 września 2007.
Walka odbędzie się w Niemczech -w Monachium. Wielkie emocje gwarantowane!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tagi: , ,