Menu

Boks – PROKSA I WAWRZYCZEK

16/07/2007 - Internet, Rozrywka, Sport

OD NIEDAWNA W POLSKIM BOKSIE ZAWODOWYM POJAWIŁA SIĘ BARDZO CIEKAWA RYWALIZACJA I TO NA DODATEK W RAMACH JEDNEJ GRUPY – CHODZI OCZYWIŚCIE O DWÓCH „ŚREDNICH” PROKSĘ I WAWRZYCZKA. GRZESIEK ZACZĄŁ CO PRAWDA ZNACZNIE WCZEŚNIEJ, ALE LUKASZ BŁYSKAWICZNIE WSKOCZYŁ NA POZIOM 8 RUND, MA JUŻ NA KONCIE 6 WALK BOKSERSKICH I SZYBKO DOSZUSOWUJE DO SUPER G. PROKSA KOCHA boks I JAK WIADOMO JEST POSTACIĄ BARDZO MEDIALNA. OD POCZĄTKU JEGO WALKI BOKSERSKIE POKAZYWANE Są W TV. W SWOJEJ 6 WALCE BOKSERSKIEJ JUż STANął DO POJEDYNKU O TYTUł. BOKSER WAWRZYCZEK BARDZIEJ W CIENIU, ALE JEGO boxing JEST POKAZYWANY W SPORTKLUBIE TAK JAK BOKS JAK PROKSY. JEDNAK GDZIE MU DZISIAJ DO POPULARNOśCI MłODZIEżOWEGO MISTRZA BOKSU WBC I IBF BOKSUJąCEGO OD POCZąTKU NA PRESTIżOWEJ LICENCJI BOKSERSKIEJ NSAC…
KTóRY BęDZIE LEPSZYM BOKSEREM W PERSPEKTYWIE LAT? CZYJ TALENT – A OBYDWAJ BOKSERZY MAJA PAPIERY TO WIEMY- PRZEWAżY? MOżE CIężAR ODPOWIEDZIALNOśCI I POPULARNOśCI POMOżE PROKSIE, A MOżE PRZESZKODZI? CZY WAWRZYCZEK JEST SOLIDNIEJSZYM BOKSEREM, A PROKSA BARDZIEJ TALENTEM, ALE NIEPRZEWIDYWALNYM, A W BOKSIE MA TO CZASEM SWOJE ZłE STRONY….
OCZYWIśCIE MOżEMY GDYBAć I GDYBAć, ALE BOKS TO sport i RZąDZI SIę SWOIMI PRAWAMI – AUTOR KIBICUJE PO RóWNO OBU POLSKIM BOKSEROM – SąDZąC PO CICHU ZE JESZCZE ROK I BęDZIEMY WIEDZIELI KIM JEST POLSKI SUGAR RAY A MOżE MARVIN HAGLER:-)