Menu

Super podryw, ciekawostki i nowiny.

13/07/2007 - Internet

Wśród niezliczonej ilości młodzieżowych serwisów internetowych, obecnych w polskim Internecie złatwością można odnaleźć sporo stron podejmujących tematykę randkową.  Przeważająca część z nich działa na zasadzie internetowych biur matrymonialnych, umożliwiając nastolatkom pozostawianie na stronie swych prywatnych profili osobowych, wzbogaconych zazwyczaj o zdjęcie, a także przeglądanie analogicznych wpisów innych użytkowników. Celem tego typu serwisów jest umożliwienie odwiedzającym korzystania z  bazy zawierającej profile innych randkowiczów, a tym samym nawiązywanie nowych, przyjaźni. Pierwsze tego typu interaktywne strony www spotkały się z duzym zainteresowaniem ze strony internautów, ale kolejne powielają już tylko ten sam schemat , nie dostarczając żadnych nowych funkcjonalności.

W ostatnim okresie wystartowała jednak nowa, oryginalna strona www, która wykorzystuje całkiem ciekawy mechanizm. Nie jest on przydatny w poznawaniu nowych osób, ale gwarantuje świetną metodę na okazywanie uczuć i przełamywanie nieśmiałości w stosunku do równolatków z bliskiego otoczenia (przyjaciół, znajomych). Niejeden nastolatek posiada w swoim bliższym lub dalszym towarzystwie osobę, którą postrzega jako przyszłego potencjalnego partnera. Niestety ze względu na swą nieśmiałość, lub bardzo rzadki kontakt, często nie udaje im się wyznać swojego oczarowania drugą osobą. Właśnie w usuwaniu podobnych przeszkód ma pomagać nowy serwis Masz Wiadomość, który opiera się o platformę GSM i usługę Premium Rate, a także Internet jako medium zaopatrujące potencjalnych randkowiczów we wszelkie informacje potrzebne do korzystania z usługi.

„Gdy w Twoim towarzystwie zlokalizujesz osobę, która wpadła Ci w oko, dzięki usłudze Masz Wiadomość, będziesz miał niezwykłą szansę w 100 % anonimowo sprawdzić, czy ona także postrzega Cię jako potencjalny obiekt westchnień.”

Nowa strona www poza najważniejszą funkcjonalnością propagującą patent na to jak zorganizować sobie super podryw została poszerzona o serwis dostarczający plotki muzyczne i filmowe.  Nastolatki mogą odnaleźć tam także inne ciekawostki i fakty  z życia gwiazd.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]