Menu

Odzież używana – sklepy z dobrą odzieżą

22/10/2007 - Inne

Już od ponad dziesięciu lat secondhandy cieszą się w Polsce niesłabnąca popularnością,nawet w najmniejszych miastach jest ich co najmniej kilka,w miastach takich jak Poznań czy Wrocław prawie w każdej dzielnicy znajduje się hurtownia odzieży używanej.
Głównym powodem,dla którego odzież używana jest tak popularna jest niewątpliwie fakt,iż za niewielką kwotę można ubrać się modnie,zgodnie z najnowszymi trendami i często bardzo oryginalnie.
Dostępne w sklepach co sezon kolekcje firm odzieżowych nosi tysiące osób,łatwo więc spotkać osobę ubraną identycznie na ulicy,w biurze czy,co gorsza, na przyjęciu.
Secondhandy przeważnie oferują odzież najbardziej popularnych marek takich jak H&M,C&A czy GAP jednak bez problemu można też znaleźć odzież pochodzącą z kolekcji ekskluzywnych,zachodnich firm takich jak Versace, Pimkie, czy Tom Tailor.
Prawie każda hurtownia odzieży używanej oprócz kolekcji ubrań oferuje także cały szereg dodatków: torebki, paski, biżuterię,często są to wyroby handmade.
W butiku vintage każdy może znaleźć coś dla siebie, zwłaszcza osoby,które cenią sobie oryginalność i pragną wyrazić swój indywidualizm.Przed dziesięcioma laty,kiedy dopiero pojawiały się pierwsze tego typu sklepy mało kto wierzył,że odzież używana znajdzie aż tylu chętnych.
Hurtownia odzieży używanej to miejsce,w którym znaleźć można ubrania m.in. z :Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, czy Danii.
Obecnie coraz więcej hurtowni posiada już swoje strony internetowe,często można już tez składać tą drogą zamówienia.
Cały czas powstają nowe butiki vintage,a już istniejące mają rzesze stałych klientek,więc obecnie każda hurtownia odzieży używanej to bardzo dochodowy interes.