Menu

Promocje bukmacherskie

22/10/2007 - Rozrywka

Zaczalem grac w pokera w internecie. Ale o tym juz pisalem. Zaczalem sie uczyc pokera, uczyc strategii, taktyki, sposobow rozgrywek itd. Sporo poznalem róznych sztuczek i zachowań, więc uważam, ze jakies tam podstawy znam. Teraz jednak pozostalo wplacic pieniadze i zaczac grac. I tutaj zrobilem blad… Okazalo sie, ze jest tyle roznych promocji, ze szok. Firmy przescigaja sie w ofertach i w przyciaganiu klientów.

Promocje bukmacherskie okazały się dla mnie fantastyczne, nie musze juz wplacac kasy, bo mam czym grac za bonus. Trzeba zaznaczyć, że wysokość bonusu mnie bardzo zaskoczyła. 55$ bez depozytu? no dla mnie szok. Na razie gram i muszę ugrać 100 punktów, aby otrzymać …kolejne 25$.

Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko grać i liczyć na to, że poieniędzy nie stracę. Wiem, że jestem słaby, można mnie uznać za totalnego amatora, więc inni gracze na mnie skorzystają. Ale ja się nie poddam i bonus pozwoli mi na odpowiednią grę. Poker to dla mnie mnóstwo frajdy i chwila na ciekawą zabawę. Nie traktuję tego jako hazardu, nie chcę z tego żyć – jest to dla mnie zwykła przyjemność, czego i wszystkim życzę!