Menu

Wykładzina – sprzedaż, czyszczenie i pranie

26/09/2007 - Inne

Proszę państwa nowość na rynku. Fenomenalne płytki dywanowe. Nie potrzebne będą ci żadne wykładziny dywanowe. Całą podłogę świetnie pokryją najnowsze płytki dywanowe. Zapomnisz czym jest wykładzina. To jest rewolucja!

Nic innego, jak tylko wspaniała rewolucja, która pozwoli zaoszczędzić ci nie tylko nerwy, ale i pieniądze. Tak właśnie pieniądze! Wiesz dlaczego? Wspaniałe płytki dywanowe, które zastępują używane do tej pory wykładziny dywanowe są cudowne, tanie i ogólnodostępne. Mimo tego zaoszczędzisz swój cenny czas i pieniądze, bo nie będziesz musiał jeździć po sklepach w poszukiwaniu wykładziny. Płytki dywanowe przywieziemy prosto do twojego domu. W ciągu najbliższych dwóch tygodni trafimy do Twojego domu i będziesz mógł zamówić u nas swoje wymarzone płytki dywanowe.

Martwisz się co zrobisz z dotychczasowym dywanem, albo gdzie schowasz stare wykładziny dywanowe? Nie martw się tym! Uwolnij się od zmartwień. Dajemy ci wspaniałą ofertę! Twoja stara, niepotrzebna ci już nigdy więcej wykładzina nie musi trafić na twój strych, czy do garażu i zajmować cennego miejsca. Stara wykładzina, której już nie potrzebujesz może trafić do nas. Proponujemy ci wspaniałą wymianę stara wykładzina za zupełnie nowe płytki dywanowe. Co ty na to?

Dzięki takiej opcji wymiany będziesz mógł zaoszczędzić nie tylko miejsce w garażu, bądź na strychu, ale również pieniądze. Tak. Pieniądze! Nie wierzysz? Nic prostszego przekonaj się! W ciągu dwóch miesięcy przyjdziemy do ciebie z naszą fenomenalną ofertą. Dając nam w zamian starą wykładzinę, bądź też kilka w zależności w ilu pomieszczeniach zdecydujesz się zainstalować płytki dywanowe, otrzymasz rabat na ich zakup. Oczywiście rabat będzie wyższy, jeśli płytki dywanowe będą instalowane w kilku pomieszczeniach i jeśli w zamian za nie zdecydujesz się oddać nam swoje stare wykładziny dywanowe. Spróbuj! Nic nie ryzykujesz! Nie chcesz pozbywać się starej wykładziny, chcesz, żeby została ona z tobą. Nie ma problemu. Taka opcja jest również możliwa. Myślisz, że wtedy cena będzie bardzo wysoka? Nic bardziej mylnego. Cena również będzie atrakcyjna. Przekonaj się sam!

Jeśli zabrudzisz swoje wykładziny, to oferujemy Ci także profesjonalne ich pranie i czyszczenie. Szczegółową propozycję znajdziesz na stronie : https://plus.google.com/104527941849192384649/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]