Menu

Poker przez internet

21/08/2007 - Internet, Rozrywka

Przyznaję – zacząłem grać nałogowo. Nie sądziłem, że tak prosta z pozoru (!) gra może tak wciągnąć. Poker texas holdem poznałem niedawno. Pomyślałem – fajna odmiana pokera – trochę więcej emocji i możliwości. Jednak poprzez kolejne setki rozegranych handów zacząłem powolutku poznawać możliwości tej gry. Tak naprawdę wciąż jestem jeszcze hen hen daleko, ale moje pojęcie o holdemie jest zdecydowanie większe niż wcześniej.
Poker przez internet to specyficzna rozgrywka – nie widać twarzy, zachowań i reakcji przeciwników. Jednak poprzez granie z tymi samymi osobami przez kilka minut można już spokojnie wybadać, kto jaką stosuje taktykę. Jest to coś fantastycznego, że można analizować zachowania innych graczy poprzez internet.
Z moimi sukcesami w tej dziedzinie jest na razie umiarkowanie. Często przegrywam, ale czasami też uda mi się wygrać niezłą sumkę! Zacząłem zwyciężać, kiedy zacząłem poznawać faktyczne zasady gry w pokera. Jest to niezwykle istotne, a tak naprawdę pomijane przez olbrzymią rzeszę graczy. W sumie to tym lepiej dla mnie, że spore grono gra w pokera ot tak, bez przygotowania. Co dostana i jak zagrają jest sporą niespodzianką dla nich samych i podejmują decyzję na gorąco – jest to błąd, ale takich przeciwników pokerze internetowym życzę każdemu z Was.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]