Menu

Dziewczyny

21/08/2007 - Rozrywka

Mimo, że lato w tym roku nas nie rozpieszcza, to jednak nie ma co narzekać. Na ulicach wciąż mijam piękne i uśmiechnięte dziewczyny! Nie mylił się ten, który stwierdził, że Polki to najpiękniejsze kobiety świata.

Taka jest prawda 🙂 Niejeden kraj zwiedziłem, podróże to moja pasja, jednakże na żadnym zakątku na ziemii nie widziałem tyle cudnych dziewczyn co u nas w Polsce. Czemu o tym piszę? Bo trzeba o tym głośno mówić – Polacy to można rzec trochę zakompleksiony naród, oczywiście zbyt generalizuję (czego bardzo nie lubię robić) – jednak coś w nas jest, że czujemy się gorsi. I trzeba to koniecznie zmienić 🙂

Po głębszym zatanowieniu jestem bardzo zdziwiony, że żadna Polka dotąd nie została sławną modelką lub fotomodelką. Nie do końca znam te środowisko, na pewno nie sama uroda gra tutaj rolę, jednak jest to dla mnie mocno dziwne i zastanawiające. O konkursach Miss Świata pisać nie będę, bo jest to dla mnie plebiscyt układów politycznych i nic nie ma za wiele wspólnego z wyborem najpiękniejszej kobiety świata.

Trzeba zatem mówić głośno o tym co piękne i wyjątkowe. Mamy piękne dziewczyny i piękne polskie modelki na zdjęciach i chwalmy się tym. Piszmy i mówmy o tym, bo niedługo Polska zasłynie na świecie z ciągłego kryzysu politycznego i najpopularniejszego radyjnego księdza.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]