Menu

Firmy Konin – koniński katalog firm

24/07/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze, Inne, Internet

Konin to miasto leżące przy trasie Poznań – Warszawa. Ze względu na swą lokalizację, jest bardzo atrakcyjnym terenem inwestycyjnym, co zauważają powoli inwestorzy, zarówno krajowi jak i zagraniczni. Jest do doskonały punkt na centra logistyczne firm, gdyż miasto Konin jest usytuowane w centrum Polski. Komunikację usprawnia przebiegająca przez Konin autostrada A2. Wiele firm dostrzegła potencjał miasta i tutaj lokalizuje swoją działalność. Dla tych jak również dla drobnych firm z regionu byłego województwa konińskiego stworzyliśmy katalog firmy Konin. Jest to internetowa baza danych, zawierająca dane firm uporządkowanych w następujące kategorie:

Wszystkie kategorie są dodatkowo podzielone na podkategorię, dzięki temu każda firma odnajdzie z pewnością odpowiednią dla prowadzonej przez siebie działalności branżę.

Nasz serwis ma na celu promocję firm z regionu byłego województwa konińskiego. Serwis dociera jednak nie tylko do użytkowników z Konina i okolic ale również do mieszkańców całej Polski i świata. Z miesiąca na miesiąc w naszej firmie przybywa firm a w statystykach przybywa odwiedzających nasz serwis. Mamy nadzieję, że jest on pomocny zarówno w promowaniu firm jak i w odszukiwaniufirm, produktów, usług przez użytkowników serwisu.