Menu

Fajne gry online

02/10/2007 - Rozrywka

Czasy komputerów ośmio bitowych takich jak Atari lub Commodore mamy już dawno za sobą. Teraz królują maszyny z podwójnym cz też poczwórnym rdzeniem. Coś jednak z dawnych czasów pozostało. Na starych komputerach zagrywano się w gry platformowe na czele z grą Mario lub Rayman. Teraz dzięki rozrywce typu gry online możemy przypomnieć sobie te stare – dobre czasu grając w gry flashowe.

Jedną z większych stron z grami online jest www.grajcie.pl czyli super gry online. Strona powstała ponad rok temu i na dzień dzisiejszy posiada grupę stałych użyszkodników która regularnie sie powiększa. Każdy może sam wybrać czy zamierza się zarejestrować czy też po prostu grac bez rejestracji. Po rejestracji jednak jest dostępnych wiele fajnych opcji. Popularne kategorie gier to gry logiczne, platformowe, sportowe, gry strzelanki, bijatyki oraz wiele innych na przykład gry zręcznościowe online.

Gry flash to doskonały sposób na rozładowanie nerwowej sytuacji. Zawsze to można eksterminować wirtualnych przeciwników bez obawo o ripostę. Pisze tutaj z pewną dawka humoru ponieważ w taki nastrój potrafi wprowadzić kilka godzin nieprzerwanej zabawy przed ekranem monitora. Generalnie warto jest jednak przejść sie na mały spacer, wieczorem. Nie samym graniem żyje człowiek.