Menu

Grzejnik Venus

12/07/2007 - Budownictwo mieszkaniowe

Firma Instal-Projekt pragnie zaprezentować państwu jeden ze swoich niezwykłych grzejników. Kaloryfer Venus, bo o nim mowa, jest wykonany z materiałów doskonałej jakości, zapewniających niezawodność i trwałość na długie lata. Ponadto materiał i technologia wykonania grzejnika ma również wpływ na jego parametry. Mowa tu o zdolności do oddawania ciepła, która jest podstawową cechą dobrego kaloryfera.

Kształt i kolor tego grzejnika sprawiają, że nie jest on tylko elementem, którego zadaniem jest ogrzewanie pomieszczenia, ale w sposób znaczący podnosi on walory estetyczne pokoju lub biura. Przyciąga wzrok swoim wyglądem i wzbudza zainteresowanie.

Venus jest to grzejnik uniwersalny. Występuje on zarówno z podlączeniem krzyżowym jak i dolnym co pozwala na dowolność w sposobie montażu. Przy projektowaniu tego grzejnika pomyślano o zapewnieniu możliwości jego współpracy z grzałką. Ponadto w wyposażeniu standardowym znajduje się podstawowy zestaw montażowy.

Instal-Projekt zapewnia na ten i na większość innych grzejników z oferty sześcioletnią gwarancję. Już sam ten fakt przekonuje nas, że warto zaufać produktom tego producenta. Innym argumentem może być fakt stale powiększającej sie rzeszy klientów na całym świecie. Inwestycja w grzejniki Instal-Projekt bardzo szybko zwraca się w czasie eksploatacji. Kaloryfery te są szczególnie atrakcyjne ze względu na stosunkowo niską cenę przy tak dużej trwałości.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*