Menu

Implanty Warszawa

02/11/2007 - Zdrowie , uroda

Najlepsze są własne zęby, co do tego nie powinno być wątpliwości. Warto o nie dbać, myć codziennie co najmniej dwa razy i regularnie, raz na pół roku, odwiedzać stomatologa. Dzięki temu zachowamy swoje zęby do późnej starości. Niestety bardzo często jednak dochodzi do utraty zębów i nie zawsze wynika to z zaniedbań. Co wtedy? Zdecydowanie najkorzystniejszym sposobem odbudowy utraconych zębów są implanty stomatologiczne. Dlaczego? Tylko implanty pozwalają na uzyskanie komfortu zbliżonego do posiadania zębów własnych. Żadne konkurencyjne uzupełnienie protetyczne nie pozwala również na zapewnienie takiej estetyki, jaką uzyskujemy korzystając z implantów. Zatem wybór powinien być oczywisty. Dlaczego zatem nie wszystkim pacjentom wszczepia się implanty? Przyczyn jest co najmniej kilka. Na pewno dla wielu pacjentów wciąż jest to cena, chociaż ta ostatnia systematycznie maleje, a nasza klinika w Warszawie oferuje ceny bardzo konkurencyjne, dbając przy tym o najwyższą jakość. Stąd coraz więcej osób stać na implanty, jednak nie tylko zasobność portfela decyduje o kwalifikacji do tej formy leczenia. Istotnym czynnikiem jest ilość i jakość kości, w którą wprowadzamy implant. Niestety zdarza się, szczególnie u osób w podeszłym wieku, że ilość kości nie wystarczy na wprowadzenie tam choćby najkrótszego implantu. Na szczęście tutaj przychodzi z pomocą nowoczesna chirurgia stomatologiczna z zabiegiem sterowanej regeneracji kości. W technologii tej mamy możliwość wytworzenia nowej kości w miejscu gdzie jest jej za mało. Możemy na przykład pogrubić wyrostek zębodołowy lub podnieść dno zatoki szczękowej, tak aby można było w to miejsce wprowadzić implanty. Oczywiście podnosi to ogólny koszt leczenia, ale umożliwia zastosowanie leczenia implantologicznego u osób, które w normalnych warunkach nie mogłyby z niego skorzystać. Więcej informacji o tego typu zabiegach można znaleźć na naszej stronie w obszernym kompendium implantologicznym przygotowanym przez naszych specjalistów.

Mimo wejścia do Unii Europejskiej leczenie stomatologiczne w Polsce wciąż pozostaje co najmniej kilkukrotnie tańsze niż w krajach tak zwanej „starej” Unii. Dlatego wśród cudzoziemców lub Polaków na stałe mieszkających na Zachodzie jedną z najczęściej wybieranych usług stomatologicznych są właśnie implanty-Warszawa z kolei jest jednym z częściej wybieranych miast ze względu na dogodne połączenia komunikacyjne, wielkość i atrakcyjność turystyczną. Co najistotniejsze, implanty wszczepiane w naszej klinice, mimo że kilkukrotnie tańsze, w niczym nie ustępują jakości tym zagranicznym a kwalifikacje naszych specjalistów od wielu lat pozostają na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo pocieszające jest to, że na implanty może pozwolić sobie coraz większa liczba polskich pacjentów. Wynika to ze wzrostu dochodów ale przede wszystkim znacznie niższym cenom niż kilka-kilkanaście lat temu, wymuszonych coraz większą konkurencyjnością różnorodnych systemów implantologicznych.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do Warszawiaków – specyfika leczenia implantologicznego i jego koszt sprawiają, że jest to usługa, dla której wiele osób, nie tylko z zagranicy, jest gotowych przebyć znaczną odległość aby mieć ją wykonaną dobrze i tanio. Strategią naszej kliniki jest zaoferować leczenie nie ustępujące jakością ośrodkom zachodnim po konkurencyjnych, przystępnych cenach. Jeśli w chwili obecnej Warszawa nie jest Ci po drodze, odwiedź stronę internetową naszej kliniki klikając implanty Warszawa. Przygotowaliśmy tam obszerny opis leczenia implantologicznego opisując je etap po etapie. Odpowiadamy również na najczęściej pojawiające się pytania naszych pacjentów o implanty. Jest tam również sporo zdjęć, rysunków i animacji.

Podsumowując niniejszy artykuł, implanty to bez wątpienia jedna z najnowocześniejszych form leczenia stomatologicznego. Warto jednak pamiętać, jak wspomniano na początku niniejszego tekstu, że nic w stu procentach nie zastąpi nam własnych zębów i nie prześcignie rozwiązań zaprojektowanych przez naturę. Nawet implanty. Dlatego dbaj o swoje zęby bo naprawdę warto. A jeśli któregoś Ci brakuje – zapraszamy do nas.