Menu

Nieruchomości w Warszawie

18/06/2007 - Budownictwo mieszkaniowe

Warto uważać na to co się kupuje. Aktualnie niemal wszyscy (nie tylko fachowcy z branży) doradzają inwestowanie kapitału w nieruchomości. Nie wszyscy jednak potrafią sensownie uzasadnić swoją rekomendację. Powinniśmy więc sprawdzić czy i dlaczego rzeczywiście warto jeszcze kupić jakieś mieszkanie z przeznaczeniem pod wynajem ? Ile można zyskać inwestując np. w lokale w warszawie.

Na szczęście w ostatnim czasie nic nie wskazuje na to, aby z rynkiem nieruchomości działo się coś niedobrego i było już za późno na zakup mieszkań w celu inwestowania. Warto jednak wyjaśnić, w jaki sposób należy spodziewać się zysków z inwestowania w nieruchomości. Jest wiele ważnych argumentów przemawiających za zakupem mieszkania w Warszawie jako opłacalnej inwestycji.

Pierwszy argument (typowo makroekonomiczny) odnosi się do fazy cyklu, w jakiej aktualnie znajduje się interesujący nas rynek nieruchomości. Od kilku lat ceny nieruchomości w Polsce, a w szczególności nieruchomości w Warszawie, rosną w zastraszającym tempie. Wiele nieruchomości zanotowało wzrosty cen nawet na poziomie procent w skali dwóch lat.”

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]