Menu

Big Brother

06/06/2007 - Rozrywka

No tak…..zaczyna się szał……pierwsze spoty programu BIG BROTHER…

Już kilku moich znajomych zaczyna treningi….tylko co tak naprawdę mają trenować, żeby „załapać” się do wielkiego brata ?? taaak…chyba siłownia, jakiś fitness, solarium i tak w kółko…..do tego depilacja ? fryzjer ? jakieś „odjechane” ciuchy ? …… WSPÓŁCZUJĘ im serdecznie. aaaa jeszcze siedzą i oglądają teledyski, żeby wczuć się w wielki show biznes.

Z drugiej strony przecież do Wielkiego Brata mają też trafić „normalni” ludzi, nie tylko tacy co wskoczą od razu nago pod prysznic i później komuś tam do łóżka, albo pod krzaczek….ehh, czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy, czy chwili sławy.

Nawet się nie zastanowią, że to tylko krótka chwilka i później znowu będą zwykłymi, szarymi ludźmi……a często będą musieli wstydzić się swoich poczynań w tym reality show.

Co za moc tkwi w chęci sławy ?? Dlaczego tyle ludzi chce być „wielkimi” , sławnymi ? Z drugiej strony pewnie większość normalnych sławnych ludzi wolało by być nieznanymi…Co za ironia……

Co to za sława z Big Brothera , albo jakiegokolwiek innego reality show zresztą ?? Może i ktoś zapamięta nazwisko , pseudonim, ale co więcej….aby utrzymać się w telewizji zostają chyba tylko telezakupy….eh….ot i cała Polska rzeczywistość.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]