Strona główna > Budownictwo mieszkaniowe

Wielu z nas marzy o zamieszkaniu w swoim własnym domu. Nie wielu jednak wie, ile takie marzenie, a właściwie, droga do jego zrealizowania, może kosztować nas potu, krwi i zmartwień. Każdy przecież chce, aby jego dom był ładny, funkcjonalny, a przede wszystkim, postawiony zgodnie z wymaganymi zaświadczeniami i certyfikatami. I choć niektórym wydaje się, że najtrudniejsze w tym przedsięwzięciu jest samo postawienie domu, to okazuje się, że nie do końca tak jest. Najtrudniejsze, według większości z nas, zdaje się być samo wyposażenie i urządzenie. Wszystko przecież musi do siebie pasować – musi tworzyć całość, piękną i zachwycającą, nie tylko nas samych, ale i naszych gości. No i tutaj teraz, zaczyna się prawdziwy szał, cierpienie i zgrzytanie zębami. Oto bowiem chodzimy od sklepu do sklepu – pytamy i szukamy. A jak to nie spełnia naszych oczekiwań, to odpalamy nasze wyszukiwarki internetowe i wpisujemy tam wyrażenia, takie jak „kominki z płaszczem wodnym Poznań” czy też „wkłady kominkowe Poznań”, aby mieć pewność, że wybierzemy najlepiej i najkorzystniej. Każdy szczegół, każdy detal musi przecież do siebie pasować i nam odpowiadać. Musi wyrażać nas samych. Kiedy w końcu uda nam się wszystko zgrać i skompletować, padamy ze zmęczenia i wycięczenia. Padamy, ale jesteśmy szczęśliwi, bo oto mamy swój dom. Swój własny dom.
Opublikowane w kategorii Budownictwo mieszkaniowe

Budowanie ciepłego domowego ogniska to niełatwa rzecz. Aby przeprowadzić ten proces skutecznie należy zadbać o każdy szczegół, który może wspomóc nas w tym trudnym zadaniu. Odpowiedni dom to nie tylko porozumienie między ludźmi, ale też właściwe tło. Tym tłem jest mieszkanie – odpowiednio wyposażone i wykończone.
(więcej…)
Opublikowane w kategorii Budownictwo mieszkaniowe

Zawarte tagi:
 

Mijają dni, tygodnie, miesiące, nawet lata, a tak naprawdę przeciętny człowiek wciąż nie wie, jak to jest z tym kryzysem – jest, nie ma, był, nie było, będzie, nie będzie? Z jednej strony premier przekonuje nas, że stanowimy zieloną wyspę na czerwonym morzu recesji, z drugiej strony polski dług publiczny po raz pierwszy w historii przekroczył magiczny próg 51% i zaczyna stanowić poważny problem. Banki niby wstrzymały się z kredytami, ale ostatnio jakoś znowu kuszą kredytami do stu procent wartości nieruchomości. O co chodzi?

(więcej…)
Opublikowane w kategorii Biznes , Ekonomia , Pieniądze, Budownictwo mieszkaniowe

 

Mimo wysokich cen nieruchomości, nadal nie spada na nie popyt i poprawiają się oferty banków na kredyty mieszkaniowe. Choć najczęsciej wybieranymi opcjami są niewielkie metrażowo lokale. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Budownictwo mieszkaniowe

Zawarte tagi:
 

Mimo panującej na świecie recesji gospodarczej w Polsce w dalszym ciągu pewne dziedziny biznesu trzymają się nieźle. Przykładem może być budownictwo, które faktycznie oparło się kryzysowi. Widać to m.in. po ilości budowanych domów oraz ich wyposażeniu. Obecnie przykładowo większość z nich posiada wdrożoną od samego początku ideę inteligentnego budynku. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Budownictwo mieszkaniowe

Zawarte tagi:
 
Strona 1 z 1612345...10...Ostatnia »