Menu

Zimny maj

21/05/2010 - Rozrywka, Zdrowie , uroda

Maj w tym roku nie jest dla nas łaskawy. W ogóle nas nie rozpieszcza ciepłymi i słonecznymi dniami, które tak wszyscy uwielbiamy i, za którymi, po zimie, jak zwykle – tęsknimy.

Jak nie deszcze – ulewne deszcze, to wiatr, a czasem nawet i śnieg. Nijak tutaj wyjść, a o grillu to nawet nie ma co marzyć. A może właśnie – tylko marzenia o pysznej i smacznej karkówce nam pozostały? Na szczęście, tak źle nie jest, przynajmniej już nie teraz – nie dziś. Dziś pogoda słoneczna i coraz cieplejsza. Hurra, chciałoby się zawołać. Z pewnością nie tylko grillowe łasuchy cieszą się z tej zmiany pogody, ale i rodzice – swych dzieci, również.

Oto bowiem, ich pociechy, nie będą musiały już przesiadywać w domu przed telewizorem lub komputerem, a co więcej, będą mogły wreszcie pooddychać świeżym powietrzem. Pobawić się na placu zabaw z wszystkimi swoimi ulubionymi koleżankami i kolegami. W końcu, ile można siedzieć w internecie na stronie z grami dla dzieci? Albo, ile można oglądać wciąż te same bajki i filmy animowane z forex’em w roli głównej? Przecież, ani to zdrowe, ani korzystne. Dlatego, rodzice drodzy, póki można, póki pogoda ciepła i ładna, wysyłajcie swoje dzieci na podwórka i place. Hartujcie ich ducha i ciało.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tagi: ,

Dodaj komentarz