Menu

Showbiznes

17/06/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze, Rozrywka

Po za uzyskaniem statusu popularnej aktorki i modelki, Pamela Anderson cały czas skupia na sobie uwagę mediów za sprawą swojego niezwykle głośnego życia osobistego.

Doniesienia o jej burzliwych związkach przez wiele lat zdobiły nagłówki wielu wydawnictw na całym świecie. W 1995 roku, Pamela wyszła mąż za Tommy’ego Lee, perkusistę znanej formacji rockowej Motley Crue już po czterech dniach znajomości. Słynna para dorobiła się dwóch potomków – Brandona oraz Dylana. Pamela, jako żona Tommy’ego, nosiła podwójne nazwisko – Anderson Lee. Pamela dwa razy wnosiła pozew do sądu o rozwód i tyle samo razy schodziła się z mężem spowrotem.

W marcu 2002. roku gwiazda „słonecznego patrolu” oznajmiła, że zaraziła się od Tommego wirusem zapalenia wątroby typu C (prawdopodobnie od używania tych samych igieł do tatuażu). W kwietniu 2002 zaczęła prowadzić autorską kolumnę w magazynie kobiecym „Jane”. Któregoś dnia stwierdziła na luzie na antenie programu radiowego znanego Howarda Sterna, że nie liczyła, iż jest jeszcze w stanie przeżyć następne dziesięć lub piętnaście lat. Wiele witryn internetowych i czasopism brukowych potraktowało to oświadczenie całkowicie serio.

p.s. Oglądaliście może ostatnie wybryki Kuby Wojewódzkiego i jego festiwal Dwa Gołebie ? Nie ma to jak zaprosić Frytkę – Agnieszkę Frykowską …..