Menu

Zrealizuj swoje marzenia

03/07/2007 - Internet

Każdy z nas ma własne marzenia, które określają to, jak chcielibyśmy aby wyglądało nasze życie. Przedstawiają one nasze oczekiwania wobec przyszłości. Jednak bardzo często tak się układają koleje losu, że rzeczywistość diametralnie odbiega i różni się naszych marzeń. Ilu z nas nie raz sobie powtarzało słowa w stylu „to nie tak miało być”? Z pewnością wielu, bardzo wielu. W momentach gdy zadajemy sobie takie pytania, gdy dostrzegamy ogromne różnice pomiędzy tym co mamy, a tym co chcieliśmy mieć, nasze samopoczucie i stan psychiczny są bardzo złe, przeżywamy stany apatii, zobojętnienia czy nawet depresje.

Jednak jest to odmienna strona medalu – w momencie, gdy spoglądamy w przeszłości i przypominamy sobie nasze marzenia z danego okresu i zdajemy sobie sprawę, że zostały one zrealizowane czujemy się wspaniale. Jesteśmy szczęśliwi, zrealizowani a przede wszystkim gotowi do tworzenia i realizacji kolejnych marzeń.

Sam wybierz do której grupy ludzi chcesz należeć. Wolisz szczery uśmiech na swojej twarzy o każdej chwili dnia bądź nocy czy rozpoczynać dzień od połknięcia kilku pigułek żeby w ogóle dało się jakoś wejść w otaczający świat.

Jeśli masz odwagę marzyć, liczysz na szczęście i sukces z swoim życiu twórz społeczność marzycieli w serwisie Fabryka-Marzen.pl Otwórz się na ogromne i bardzo pomocne wsparcie udzielane przez użytkowników serwisu i kontynuuj swój rozwój poprzez spełnianie swoich marzeń. Zrób to teraz!

[Głosów: 0   Average: 0/5]