Menu

Jak zostać milionerem…

22/06/2007 - Blogroll

Milionerami zostają gwiazdy show-biznesu, znani i uzdolnieni sportowcy, innowatorzy, przedsiębiorcy, autorzy książek, inwestorzy. Często myślimy, że mieli oni po prostu szczęście, odpowiednie kontakty, a czasem także wielki talent w tym co robili i trudno się z tym nie zgodzić. To wszystko pomaga w osiągnięciu sukcesu, szczególnie kontakty. Jednak jest coś jeszcze czego wielu ludzi nie dostrzega – jest ciężka praca, szczególnie w przypadku sportowców, aktorów, przedsiębiorców. Jednak czy robienie tego co się lubi można nazywać pracą?

Wielu z Was pewno chciałoby zostać teraz lub w przyszłości milionerami. Również wielu z Was myślą, o tym widzi same luksusy. Pytacie siebie „Jak oni zostali milionerami?”. Jeśli chcecie odpowiedzieć sobie na to pytanie proponuję zapoznać się ze sposóbem myślenia milionerów, który bardzo różni się od klasy średniej, a później zacząć działać i cały czas się rozwijać. Dodatkowo przeanalizuj różne drogi zdobywania wielkich pieniędzy, a dowiesz się, że sposobów na milion jest wiele.

Jeśli chcesz poznać biografie milionerów, recenzję ciekawych książek, ciekawe pomysły, które przyniosły wielkie pieniądze to zapraszam na blog www.pierwszymilion.com.pl

Poznasz tam także fakty i mity dotyczące milionerów. Mitem jest, że wszyscy milionerzy to osoby, które jeżdżą luksusowymi samochodami i obnoszą się swoim bogactwem. Mitem jest, że milionerzy mają mało czasu i są niedostępni. Dowodem na to jest moje doświadczenie. Sam jednego dnia spotkałem dwóch milionerów i miałem okazję porozmawiać z nimi przez chwilę.

Zapraszam.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]