Menu

BRN – nieruchomości

23/05/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze, Budownictwo mieszkaniowe

Każdy, kto kiedykolwiek próbował kupić czy sprzedać nieruchomość wie, że nie jest to sprawą łatwą. Bardzo ważnym czynnikiem w handlu nieruchomościami jest dotarcie do jak największej ilości sprzedających czy kupujących. Dlatego też, widząc taką potrzebę, utworzyliśmy portal Bydgoski Rynek Nieruchomości.

Główny cel witryny stworzenie czegoś, co zapewni szeroki dostęp do wszystkiego co związane jest z bydgoskim rynkiem nieruchomości. Znaleźć więc tu można przede wszystkim oferty bydgoskich agencji nieruchomości. Dzięki wyszukiwarce dostępnej na stronie, w bardzo łatwy sposób można odszukać nieruchomość która nas konkretnie interesuje bez potrzeby przeglądania ofert poszczególnych firm – wyszukiwarka wyszuka oferty za nas, spośród ofert wszystkich agencji współpracujących z naszym portalem.

Jednak to nie jedyna funkcja naszego portalu. Chcemy również zapewnić, odwiedzającym naszą stronę, dostęp do najnowszych informacji dotyczących branży nieruchomości – zarówno tych globalnych, jak i tych zupełnie lokalnych, czyli planowanych inwestycjach na terenie Bydgoszczy i okolic. Niewątpliwie ważną rzeczą jest również fakt, że udostępniamy zbiory przykładowych wzorów umów, czy aktów prawnych.

Zapewniamy także szybki dostęp do ofert banków i instytucji finansowych związanych z branżą.  Mamy nadzieję, że dzięki naszemu portalowi, nieruchomości Bydgoszcz przestaną mieć przed gośćmi naszej strony jakiekolwiek tajemnice.