Menu

Torebka jako prezent na Świeta Bożego Narodzenia?

03/11/2007 - Inne

Mamy już listopad i wielkimi krokami zbliżają się okazje, w których największą przyjemnością jest obdarowywanie bliskich. Czy zastanawiacie się już nad prezentami? Dla kobiet można zawsze zakupić ładną torebkę z której z pewnością będzie bardzo zadowolona jeżeli spełnimy pewne początkowe założenia.

Pierwszym pytaniem podczas zakupu torebki jest kolor. Kolor torebki zawsze staramy się dobrać w taki sposób aby jak najlepiej pasował do butów osoby obdarowywanej.

Wielkość torebki też ma duże znaczenie. Pamiętajmy aby nie kupić torebki dużej dla niskiej osoby bo jeszcze bardziej ją pomniejszy. Musimy również zwrócić uwagę jakiego typu rzeczy nosi osoba. Jeżeli zabiera ze sobą wiele rzeczy formatu A4 pamiętajmy o spytaniu ekspedientki w sklepie czy na pewno dany model mieści taki format.

Materiał z jakiego są wykonane torebki też jest bardzo ważny. Większość torebek jest wykonana ze skóry ekologicznej. Tu musimy zwrócić uwagę na jej „sztywność” jeżeli podczas zakupu torebka jest sztywna z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić iż będzie ona namarzać na mrozie i robić się jeszcze bardziej sztywniejsza. Takie torebki bardzo ciężko nosi się podczas zimy. Starajmy się kupować torebki wykonane z miękkiej skory ekologicznej.

Dobrze jest gdy wnętrze torebki wykończone jest podszewką. Zapewni to dłuższy czas użytkowania oraz wygodę. Niektóre tanie torby wykończone są flizeliną która w bardzo krótkim czasie zaczyna się mechacić i przerywa się.

Mam nadzieję że podane wskazówki w pewnym sensie pozwolą na wybór prezent do bliskiej osoby.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]