Menu

Naturalne materace – zdrowy sen!

06/06/2007 - Kultura i sztuka, Zdrowie , uroda

Współczesny świat oferuje nam mnóstwo sztucznych, syntetycznych wyrobów, które udają, że są zgodne z naturą, prawdziwie przyjazne dla człowieka. Z materacami jest podobnie. Wiele z nich daje niezwykły komfort spania ale jednocześnie nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie, samopoczucie, jakość naszego życia.

Jeśli decydujemy się na materac, który w 100% jest zrobiony z naturalnych surowców, oznacza to, że jesteśmy ludźmi świadomymi, zależy nam na przedłużeniu naszego życia i wprowadzeniu do niego zupełnie nowej jakości – jakości natury.

Materace i poduszki jakich używamy mają kapitalny wpływ na jakość naszego snu. Dobrze jest mieć świadomość tego, że około 1/3 naszego życia spędzamy w łóżku. Tak więc dobrze jeśli poświęcimy trochę czasu na wybór dobrego łóżka, pościeli, materaca czy poduszki. Na długą metę na pewno się to opłaci.

Materace w całości wyprodukowane w Polsce, z polskich surowców. Można ich używać jak każdy zwykły materac – kładąc na stelaż łóżka, można go też rozłożyć na podłodze. Dodatkową zaletą tych materaców jest to, że można je na dzień zwinąć – dzięki temu zajmują niewiele miejsca!

Sprawdź jakie materace i poduszki robimy i sprzedajemy. Przetestuj je. To nowa jakość w Twojej sypialni.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]