Menu

Likwidacja zmarszczek botox lift

16/02/2010 - Zdrowie , uroda

O tym jak ciężko jest utrzymać młodość wie każda kobieta. Staramy sie zatrzymać czas jednak samymi kosmetykami nie damy rady tego zrobić. W związku z tym coraz częściej decydujemy się na odmłodzenie za pomocą specjalnych zabiegów takich jak na przykład likwidacja zmarszczek botox lift.

Najczęściej stosowanym i najbardziej znanym zabiegiem który przywraca młodość, jest botox. Jest to likwidacja zmarszczek dzięki operacjom plastycznym polegająca na wprowadzeniu za pomocą igły pod skórę toksyny botulinowej zwanej inaczej jadem kiełbasianym. Tego rodzaju metoda jednak musi być ostrożnie dawkowana, ponieważ owa toksyna jest niebezpieczna w większych dawkach. Z tego powodu należy to dawkować niezwykle ostrożnie a każda dawka powinna być dopasowana do konkretnej osoby. Inną równie dobrą jednak mniej szkodliwą metodą jest mezoterapia.

Ona również jest na zasadzie wstrzykiwana pod skórę specjalnej substancji jednak w tej metodzie jest to mieszanka zupełnie nieszkodliwych produktów. Tego rodzaju metoda to mezoterapia igłowa i bezigłowa. Igłowa polega na wprowadzeniu preparatu igłą, bezigłowa nie wymaga użycia igły tylko wprowadza się specjalnymi metodami wprowadzenie preparatu.

Dodaj komentarz