Menu

Operacje plastyczne

24/02/2010 - Zdrowie , uroda

Kiedy widzimy, że nasza uroda pozostawia wiele do życzenia, zawsze możemy zastosować jakiś zabieg laserowy albo bardziej skomplikowane operacje plastyczne.

Możemy  w ten sposób wygładzić cerę w ten sposób usuwając blizny potrądzikowe lub po prostu poddać sie zabiegowi fotoodmładzania. Kiedy więc planujemy jakiś zabieg poprawiający urodę, warto zwrócić uwagę na to, czy da się zastosować jakiś zabieg laserowy.  Będzie on z całą pewnością mniej groźny dla zdrowia oraz nie zostaną nieładne blizny, których  nie da się usunąć. Nie zawsze laser można zastosować do wszystkich zabiegów, poprawiających urodę, jednak jeśli możemy taki zabieg zastosować zamiast chirurgicznego, wówczas jest to zdecydowanie lepsze wyjście. Zabiegi laserowe rozwijają sie w takim tempie, że coraz częściej zastępuje chemiczne metody odmładzania. Kiedyś likwidacja zmarszczek była wyłącznie chemiczna, dziś możemy zastosować fotoodmładzanie bez ingerencji chemicznej wstrzykiwanej pod skórę. Mimo to zabiegi laserowe również powinni nam robić osoby przeszkolone, które nie zrobią nam krzywdy.

W życiu bywa różnie i z różnych powodów decydujemy się na zabiegi kosmetyczne lub na operacje plastyczne dla polskich kobiet. Nie tylko kobieta, której nie podobają się jej piersi funduje sobie pomniejszenie piersi ale również  operacja plastyczna daje możliwość plastycznej rekonstrukcji piersi. Tego rodzaju zabiegi są niezwykle znane dla amazonek. Amazonki to kobiety które z powodu nowotworu piersi straciły jedną lub obie. Takie kobiety mają wyjście albo wkładać specjalne wkładki do stanika albo zrobić taką rekonstrukcję. To drugie wyjście jest o tyle lepsze, że kobieta ma straconą pierś z powrotem.

Co prawda nie naturalną jednak dla tych kobiet to najpiękniejsza pierś na świecie i rozwiązanie ich dylematów. Również kobiety z małym biustem są zdesperowane, kiedy żaden stanik na nie nie pasuje, bo praktycznie ich nie mają. Wobec tego zabieg powiększający piersi jest dla nich jedynym rozwiązaniem, żeby poczuły się kobietami. Posiadanie piersi lub nie, nie oznacza kobiecości, jednak dla wielu kobiet jest to niezwykle ważne dla lepszego samopoczucia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz