Menu

Witryny na indywidualne zamówienie

11/03/2008 - Internet, Komputery

Bardziej rozbudowane strony internetowe są szczególnych rodzajem oprogramowania dla różnych przedsiębiorstw. Często zdarza się, że wiele firm nie radzi sobie z własnymi zadaniami bez posiadania specjalnego oprogramowania. Różne działy w firmie dążą do tego, aby uruchomić serwis, który by ułatwił im pracę, zautomatyzował pewne czynności i przede wszystkim przynosił zyski.

Rynek oprogramowania jest już dość duży i łatwo można znaleźć ofertę, która będzie dla danej działalności odpowiednia. Korzystając z gotowych, modułowo napisanych systemów zarządzania treścią oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz martwić się o terminy i masz większe szanse na zaistnienie.

Jednak jest wiele firm, które wykonają serwis na konkretne zamówienie. Zespół projektantów Logisoft w Łodzi wykonuje witryny typu e-commerce i inne oparte na własnym systemie CMS. Tworzone przez nasz zespół serwisy są zgodne ze standardami W3C i opierają się na znanych technologiach zapewniających najwyższy poziom projektowanych serwisów. Po zakończeniu projektu jesteśmy w stanie zaoferować pomoc w zakresie hostingu, wyboru domeny i wdrożenia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz