Menu

Wakacje w Bułgarii

25/12/2007 - Turystyka

Wakacje to wymarzony czas dla wszystkich. Dla dzieci to ponad 2 miesiące bez nauki. Dla studiujących – ponad 3 miesiące bez studiów i ciągłych wizyt w bibliotekach. Dla starszych osób oznacza to kilka tygodni urlopu, w czasie których można wybrać się na wymarzone wczasy. Większość z Nas decyduje się wybrać na wakacje nad Polskie morze – Bałtyk. firmy turystyczne oferują różne możliwości – oprócz wczasów nad Bałtykiem oferują wycieczki do innych krajów: Fidżi, Chorwacja, Bułgaria a także Grecja lub Argentyna. Biura turystyczne kuszą ofertami rodzaju first minute, oferując promocje w wysokości aż 15 procent, jeżeli już teraz zarezerwujemy miejsce na wypoczynek.
Można by się spierać jak również dyskutować gdzie najlepiej wybrać się na wakacje. Bułgaria staje się coraz częstszym państwem wypoczynku rodaków, dzięki niewysokim cenom oraz upałom które tam panują. Dlatego jest to upragnione miejsce na urlop oraz zdobycie ładnej opalenizny. Równie często Polacy wybierają się na Kanary i Fidżi. Państwa te to bardzo ekscytujące lokalizacje, aczkolwiek bardzo dużą ich zaletą wydaje się być atrakcyjna cena, nie różniąca się z opłatami nad naszym morzem. I dlatego też Polacy decydują się na urlop bardzo daleko od rodzinnego miasta.
Dlatego też nie czekajmy aż ktoś inny zajmie nam wczasy w ulubionym miejscu. Już teraz należałoby zatroszczyć się o to, w jakim kraju chcemy spędzić te wczasy: Bułgaria Maroko, Grecja, Fidżi. Propozycji jest mnóstwo, wystarczy tylko wybrać którąś i zabukować termin. Przecież na wczasy czeka się cały rok.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tagi: