Menu

Uwaga na słupy, panowie!

19/05/2007 - Moda, Rozrywka

H&M Loves Kylie - WarszawaW najwiekszych polskich miastach pojawiły się ostatnio wielkie billboardy, na których widnieje modelka ubrana w kostium kąpielowy. Wielu mężczyzn mijających wspomniane reklamy ma problemy z oderwaniem wzroku od wspomnianych plakatów, co może skończyć się niezbyt przyjemnym spotkaniem z najbliższą latarnią uliczną.

Kim jest ta piękna dziewczyna z plakatu? Być może niektórych zaskoczy ta informacja. Nie jest to bowiem dwudziestoletnia studentka, dorabiająca w charakterze fotomodelki, ani też wschodząca gwiazda wybiegów. Na reklamach możemy zobaczyć obecną od 20 lat na scenie muzycznej Kylie Minogue, która została główną bohaterką tegorocznego lata w sieci sklepów H&M.

Kylie wygląda kwitnąco. Biorąc pod uwagę to, że zaledwie 2 lata temu poddała się operacji usunięcia raka piersi, po czym przeszła morderczą radio- i chemioterapię, możemy stwierdzić, że to, jak obecnie się prezentuje i jak ciężko pracuje (m.in. trasa koncertowa „Showgirl Homecoming Tour”, własna linia perfum „Darling”, promocja strojów plażowych, praca nad nowym albumem) to najlepszy dowód na wygraną walkę ze śmiertelną chorobą.

A więc, uwaga na słupy, panowie!