Strona główna > Moda

Polak potrafi

Rynek dekorowania wnętrz to w naszym kraju tak zwany rynek wschodzący, czyli mówiąc prościej taki na którym już można nieźle zarobić, ale dopiero w najbliższym czasie zacznie się prawdziwa hossa, eldorado i żniwa w jednym. Jeśli wierzyć prognozom już za moment, już za chwilę Polacy zwariują na punkcie dekorowania wnętrz…

(więcej…)
Opublikowane w kategorii Moda

 

Moda na gadżety to twór, który – wbrew temu co się wielu wydaje – jest znacznie starszy niż mania na zaskakujące drobiazgi powstała wraz wejściem na ekrany kin filmów o nieustraszonym, bystrym i uwodzicielskim dżentelmenie angielskim nazwiskiem Bond. James Bond.

(więcej…)
Opublikowane w kategorii Elektronika, Moda

Zawarte tagi:
 

Drodzy państwo, dziś każdy z nas widzi, że ta intymna odzież zwana bielizną, posiadła z czasem nowe atrybuty. Oczywiście te atrybuty są bardzo pozytywne bo jak się okazuje upiększają płeć piękną. Kiedyś bielizna była tylko sprawą wygody podczas snu, dziś mogą się w nie ubrać panie, zdobiąc się jak w biżuterię.

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że ubrać się naszym panią pomoże specjalny, wyrafinowany i sprawdzony serwis internetowy intimati. Jest to właściwie sklep internetowy który oferuje szeroką gamę nocnych strojów dla pań, bielizna damska rzecz jasna. Wszystko czego możecie sobie zapragnąć drogie panie, figi, stringi, koszule nocne, biustonosze, a nawet stroje kąpielowe. Wszystko to stoi dla was otworem po okazjonalnych cenach, sprawdźcie panie same, jeśli nie wierzycie, ale ja zapewniam, że tak jest. Bielizna upiększa to prawda, coraz bardziej wyrafinowane kroje i style.

Można oglądać to w nieskończoność. Wiadomość dobra również dla panów, ten sklep internetowy sprawi, że i wy wpadniecie w zachwyt widząc wasze panie ubrane w ekskluzywne stroje z jego półek. Więc nie czekajcie i zachęćcie wasze dziewczyny tak jak ja to robię i zabierzcie je na zakupy przed ekran monitora. To nic trudnego, podaję adres strony sklepu intimati.pl i Życzę udanych zakupów.
Opublikowane w kategorii Moda

 

Walentynki to jeden z dni, w których chcemy obdarować bliską osobę. Poszukiwania prezentu najlepiej zacząć jakiś czas wcześniej, już w styczniu można zacząć rozglądać się za walentynkowymi upominkami. Najłatwiej wybrać prezent dla kobiety, ponieważ są pewne rzeczy, których kobieta nigdy nie ma za dużo i tak np. ładna biżuteria zawsze będzie doskonałym podarunkiem z okazji Walentynek. Biżuterię na Walentynki możemy kupić w różnych miejscach, zarówno u zwykłego jubilera, jak również w sklepie internetowym. Ogromną zaletą zakupów przez Internet jest możliwość zamówienia kolczyków, bransoletek i naszyjników bez wstawania z krzesła. A ponieważ wybór biżuterii w sklepach internetowych oraz na aukcjach jest ogromny, możemy być pewni, że znajdziemy tam odpowiedni walentynkowy prezent. Trzeba jednak pamiętać o tym, że o zakupie biżuterii przez Internet musimy pomyśleć wcześniej, ponieważ poczta w tym okresie może działać trochę wolniej niż zwykle. A nie warto narażać się na ryzyko nie dotarcia przesyłki z walentynkową biżuterią. Dlatego już w styczniu lub najpóźniej na początku lutego odwiedźmy stronę internetową i wybierzmy dla ukochanej osoby kolczyki lub inną biżuterię, aby być pewnym, że dotrze ona do nas przed dniem Walentynek.
Opublikowane w kategorii Moda

 

Każdy niemal uważa, że najsmutniejszym miesiącem całego roku jest listopad. Ludzi przeraża szarość i ciemność dnia, który kończy się po południu. Mgły i chłody niesione zapowiedzią nadchodzącej zimy wbijają ludzi w ciepłe domowe pielesze. Nawet słońce ma jakby inne oblicze – nieco bledsze, bardziej zmęczone i nieśmiałe – jak wątła dziecinka.

Jednak kto zastanawia się nad poszukiwaniem w tym wszystkim piękna? Można z góry zakładać, że piękna tam po prostu nie ma. Czyżby? Tak jak nie ma dwóch takich samych liści, jak nie ma dwóch takich samych kropli deszczu, czy płatków śniegu – tak samo w kalendarzu nie ma dwóch takich samych miesięcy! I ta różnica już czyni listopad pięknym swą innością od rozkrzyczanego zielenią kwietnia, czy upstrzonego grą kolorów złotej jesieni września. Gdzie szukać tego piękna? –Wszędzie!

W szarości poranka, kiedy szron jak biała misterna bielizna otula skąpo jeszcze rozgrzane jesiennym słońcem ciało ziemi. Przyjrzyj się liściom – są jak wykonane z drogiego kruszcu – delikatne, nieziemsko otoczone perłową poświatą – tak teraz widzisz dobrze – świecą w tej szarości! Czy to nie cudowne?

Mówisz, że wzruszające mogą być wschody słońca nad linią widnokręgu falującego oceanu? Pogodne obrazki gór, rzek i wodospadów? Nie tylko, czasami wykluczamy nasze postrzeganie rzeczy uznanych za zwykłe i codzienne, jako tych niezwykłych zaistniałą chwilą. Popatrz na ławkę mokrą od deszczu – wygląda, jak misterna symfonia łez – jak potok nie pozbieranych myśli – jak tęsknota, która przemija ciągiem nieuporządkowanych skojarzeń – zwykła ławka, zwykły deszcz, a jednak…

Czasami trzeba zadać sobie nieco trudu, aby wyjść z domu nieco wcześniej i zaskoczyć słonce jeszcze w pościeli. – A co, niech się zawstydzi, że jego stringi porozrywanych chmurek są jeszcze nie na miejscu! Czasami już na myśl o tym można się uśmiechnąć, aby rozjaśnić szarość późnej jesieni – zwłaszcza, gdy biustonosz na ciele jest też niekoniecznie na swoim miejscu …

Czy to widać jak pozornie nudną szarość można zamienić w świat blasków i wzruszeń – w nierzeczywisty realizm utkany z porannej mgły i szronu. Te obrazy jak marzenia żyją w nas czasem tylko wystarczy lepiej patrzeć. Aby dostrzec piękno listopada trzeba, jak z ludzką duszą – ominąć wrota pozorów i wśliznąć się małą niestrzeżoną szparką tam, gdzie piękno przestaje być powierzchowne, banalne i nudne.

Wtedy dopiero nawet listopadowym świtem można ujrzeć prawdziwą paletę zmian – właśnie w tej samej odpychającej szarości, którą nas karmi codzienność!
Opublikowane w kategorii Moda

Zawarte tagi:
 
Strona 1 z 512345