Menu

Za darmo !!!

19/01/2008 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze, Internet

Od kiedy ludzie przestali pisać zwykłe listy, które wyparła darmowa poczta mailowa, jestem naprawdę zachwycona. Zawodowo zajmuje się bowiem śledzeniem – jestem prywatnym detektywem. Moimi klientami są zazwyczaj zazdrośni mężowie oraz firmy, które podejrzewają swoich pracowników o to, że sprzedają informacje konkurencji.Darmowe

Moje pomysły na tropienie podejrzanych są bardzo różnorodne – od przesiadywania z lornetką w samochodzie aż do sprawdzania poczty właśnie. Bardzo dobrym pomysłem okazało się coś bardzo nowoczesnego. Zgłaszam się bowiem do delikwentów z ofertą na darmowy i naprawdę stabilny hosting : hostil.pl, oni zakładają u mnie konto, a ja swobodnie czytam sobie ich wiadomości.

Zadziwiające, jak bardzo łatwowierni są niektórzy ludzie – myślą, że do ich skrzynki nikt nie zagląda. A prawda jest taka, że ich hasła są tak proste, jak konstrukcja cepa i nie mam nigdy problemów z włamami. Na szczęście wiele osób jest podejrzliwych niepotrzebnie, bo ich żonki i pracownicy najczęściej po prostu ściągają z neta darmowe mp3 zamiast uwodzić innych lub sprzedawać tajemnice, ale i zdrajcy się zdarzają. No taka już moja praca, by ich wyłapywać.

W sumie to większość moich spraw mogę załatwić zupełnie za darmo.

Tagi:

Dodaj komentarz