Menu

Szkoły językowe w Irlandii

17/05/2007 - Nauka i edukacja, Turystyka

Jesteśmy szkołą języka angielskiego działającą w okolicach Warszawy, a jednocześnie zajmujemy się turystyką edukacyjną, obejmującą następujące działy:

Jednym z krajów w naszej ofercie jest Irlandia. Oferowane przez nas szkoły językowe w Dublinie działają w oparciu o zezwolenie irlandzkiego Ministerstwa Edukacji oraz są członkami organizacji branżowych, skupiających placówki o wysokim poziomie nauczania i opieki nad studentami. Jedną z nich jest English in Dublin, szkoła założona w 1986 r., położona we wspaniałej gregoriańskiej kamienicy z XVIII wieku, zlokalizowanej w centrum Dublina na Merrion Square, jednym z najpiękniejszych zabytkowych skwerów Dublina. Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, egzaminacyjne, komputerowe (IT) i biznesowe.

Dla dzieci i młodzieży mamy ofertę udziału w letnich obozach i koloniach językowych w Polsce i za granicą (Anglia, Malta, Irlandia). Nasze obozy i kolonie językowe to niezapomniane wakacje, łączące bogaty program rekreacyjny z nauką języka angielskiego.