Menu

Tylko dla kobiet!

03/02/2008 - Nauka i edukacja

To nie żadna dyskryminacja ani wyłączanie mężczyzn z pewnych sfer życia, tylko po prostu wyjątkowe szkolenia dla kobiet i tylko dla nich. I chociaż wielu mężczyzn pisze i dzwoni z pytaniem, czy nie mogliby wejść na to tajemnicze szkolenie, by poznać i dowiedzieć się, jakie to sekrety NLP poznają kobiety, by lepiej i skuteczniej uwodzić mężczyzn, zawsze słyszą w odpowiedzi, że niestety, ale kobiety muszą te tajemnice zachowywać dla siebie.

Jeśli zatem jesteś kobietą i pragniesz wziąć odpowiedzialność za swoje szczęście i satysfakcję z życia w swoje ręce, czytaj dalej.

Już wkrótce rozpoczyna się kolejna edycja tego wyjątkowego szkolenia NLP, na których wszystkie dziewczyny uczą się umiejętności opartych na najnowszych odkryciach z zakresu psychologii wywierania wpływu oraz podprogowego oddziaływania na mężczyzn.

Należy w tym miejscu od razu zaznaczyć, że szkolenie NLP „Sekrety NLP dla kobiet” nie ma nic wspólnego ze szkołami piękności, czy akademiami gracji. Uczestniczki szkolenia nie usłyszą na tym szkoleniu, jak robić makijaż albo jak się ubierać. Otrzymają za to dostęp do tajemniczych kodów męskiego umysłu.

Szkolenie rozpoczyna się od pracy nad własną osobowością, przekonaniami na swój temat, temat związków oraz ogólnie życia, ponieważ to tu ma początek porażka w uwodzeniu lub odwrotnie – ogromny sukces. To w Twoim myśleniu na swój temat, w Twoim obrazie siebie samej oraz poczuciu własnej wartości zaczyna się ten kierunek życia, który prowadzi Cię do sukcesu, niezależnie od tego, czy jest to uwodzenie mężczyzn, czy też sukces w biznesie.

Nawiasem mówiąc, część technik NLP, które poznasz na tym szkoleniu obejmującym NLP dla kobiet, będziesz mogła w przyszłości z powodzeniem wykorzystać również we własnej pracy, gdyż prawa psychologicznego wywierania wpływu są te same – stosują się do wszystkich sfer ludzkiej działalności, gdzie potrzebne są skuteczne metody wywierania wpływu.

I to jest jedna ze sfer, nad którymi będziesz pracować na szkoleniu NLP w gronie innych uczestniczek, które również mają odwagę się rozwijać i brać życie w swoje ręce.

Druga zaś… Tu już wchodzimy w dużo głębsze tajniki wywierania wpływu. Dowiesz się bowiem, jak mówić do mężczyzny i co mówić, byście mogli się wzajemnie porozumieć. Jak za pomocą słów budować w nim stany wzbudzające żarliwe pragnienie i pożądanie. Jak umacniać w nim to, co jest dla Ciebie i dla Waszego związku użyteczne – bliskość, wierność, stałość – czyli to wszystko, na czym zależy kobietom, a na czym raczej, z powodów genetycznych, nie zależy czasem mężczyznom.

I to tylko część tego, co uzyskasz na szkoleniu NLP „Sekrety NLP wyłącznie dla kobiet”, więc jeśli masz odwagę poznać więcej, sprawdź termin najbliższego szkolenia.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*