Menu

Sentencje, złote myśli, cytaty

20/07/2007 - Kultura i sztuka, Rozrywka

Mamy przyjemność zaprezentować wszystkim internautom rzadkie sentencje, autorstwa nieznanego, współczesnego poety. Te niezwykłe złote myśli oraz bardzo głębokie w treści cytaty, powstały na kanwie osobistych przeżyć autora. Utwory te prowokują a zarazem zachęcają do refleksji nad znikomością życia człowieka, oraz pobudzają do zastanowienia się nad moralną stroną naszej egzystencji, kuszą do odwzajemniania uczuć. Poruszają tematykę miłości, zazdrości, nienawiści i wiele pokrewnych uczuć.

Autor, nigdy wcześniej nie opublikował swoich sentencji oraz podniosłych cytatów. Zrobił to dopiero w tej niezwykle prostej formie a mianowicie przez internet. I tak oto, te nieprzeciętne złote myśli zostały udostępnione szerokiemu ogółowi internautów. Mam nadzieję, że utwory te wniosą nowy powiew poezji w tak powszechną dzisiaj monotonię życia szerokiej gamy odbiorców.

Utwory charakteryzują się również tym, że niezmiernie łatwo przenikają do umysłów, pobudzają do zadumy, zachęcają do analizy moralnej. Czegóż więcej trzeba, aby zachwycić się poezją? Gorąco zachęcam do zaznajomienia się z docenionym jak dotąd przez wąskie grono odbiorców  zbiorem sentencji, złotych myśli oraz cytatów tego niezmiernie skromnego autora.