Menu

Pożyczki pod zastaw – gdzie pożyczyć pieniądze w Szczecinie

21/02/2013 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Żyjemy dziś w czasach kiedy braki pieniędzy przytrafiają się wszystkim. Oczywistym działaniem w takich przypadkach jest pożyczenie kapitału. Dawniej korzystało się z pomocy rodziny i znajomych, teraz podstawą są banki. Niestety zdarzają się sytuacje, kiedy te instytucje odmawiają kredytu. Jak sobie wtedy radzić ?

Problemy opisane wyżej mogą dotyczyć osób zadłużonych i nieterminowo spłacających swoje zobowiązania. Banki informacje o każdym kliencie zamieszczają w bazach Biura Informacji Kredytowej. Przed przyznaniem pożyczki sprawdzają te informacje i w skrajnych przypadkach nie pożyczają pieniędzy. Wtedy pozostają tylko rozwiązania alternatywne : parabanki oraz prywatni inwestorzy.

Dom pod zastaw

Dom pod zastaw

Zależnie od wielkości zapotrzebowania na gotówkę można wybrać chwilówki dla małych, krótkoterminowych kwot lub pożyczki prywatne przy większych potrzebach. W tym drugim przypadku wymagane jest jakieś zabezpieczenie. Najczęściej jest to właśnie zastaw samochodu lub nieruchomości. Prywatni pożyczkodawcy skłonni są udzielać pożyczek będąc pewni, że otrzymają zwrot użyczonej kwoty wraz z umówionymi odsetkami.

Jak szukać takich możliwości ? Gdzie szybko pożyczyć pieniądze ?  W Szczecinie pod zastaw można pożyczyć pieniądze w firmie BANKNET (www.banknet.pl). Dzięki współpracy z wieloma pożyczkodawcami przedstawiciele firmy dobiorą najlepsze rozwiązanie dla klienta szukającego pożyczki. Pożyczki pod zastaw nieruchomości są stosunkowo tanią i bezpieczną formą na pozyskanie pieniędzy na dowolny cel.

 

Nowa Oferta na pożyczki pod zastaw nieruchomości

W Szczecinie pojawiła się nowa firma pożyczająca pieniądze osobom zadłużonym na dowolny cel. Nikt nie sprawdza żadnych baz dłużników, czy to KRD, czy to BIK, czy innych. Nikt nie wymaga także żadnych zaświadczeń z zakładów pracy, czy PITów. Wystarczy mieć tylko jakąś nieruchomość, która w wystarczający sposób zabezpieczy użyczoną kwotę. Wszelkich transakcji dokonuje się u notariuszy na przejrzystych zasadach. Zastawem mogą być mieszkania, domy, działki budowlane, ziemia rolna oraz tym podobne.

Ponieważ coraz więcej osób zainteresowanych jest tą alternatywną formą pożyczania, to będziemy tutaj na stronie zamieszczać informacje o firmach z branży. Zapraszamy do kontaktów z nami.

Na początek firma, która oferuje prywatne pożyczki pod zastaw ziemi rolnej w Szczecinie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

2 myśli nt. „Pożyczki pod zastaw – gdzie pożyczyć pieniądze w Szczecinie

Marian

Osobiście bardzo boję się korzystać z usług pożyczek pod zastaw mieszkania. Mieszkanie to wszystko co mam i gdyby ktoś mnie oszukał, to byłbym w czarnej d.
Może macie jakieś inne propozycje ? Potrzebuję pożyczyć 50 000 zł
na rozwój firmy.

Tomaso

Szukam pożyczki pod zastaw ziemi rolnej na niskie oprocentowanie. Czy udzielacie takich pożyczek ? Mieszkam w Pyrzycach i mam tam małe pole. Ponieważ potrzebuję pożyczki, to mógłbym je dać w zastaw. Czy oprócz biura w Szczecinie, posiadacie może też w moim mieście ?

Dodaj komentarz